Miechowice

Grizzly Judo Club jest inicjatywą, której zadaniem jest popularyzacja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz wspaniałego sportu jakim jest Judo.
Klub działa w placówkach oświatowych na całym Śląsku. Grizzly zrzeszają młodych ambitnych, mających nowoczesne i nowatorskie podejście do sportu trenerów, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje specjalistyczne w dziedzinach takich jak Judo, sporty siłowe czy gimnastyka korekcyjna, a do tego wykształcenie pedagogiczne.
Dokładając do tego bogata sportową przeszłość zarażają dzieciaki miłością do kultury fizycznej i wprowadzają ich we wspaniały świat sportowej przygody. Zajęcia prowadzone są w szkołach podstawowych oraz przedszkolach, a liczba współpracujących z Grizzly placówek oraz gmin rośnie z roku na rok. Klub jest otwarty na współpracę zarówno z placówkami publicznymi, jak i prywatnymi. Organizuje też wspaniałe obozy sportowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych małych Niedźwiadków i nie tylko. Obecnie pod skrzydłami Grizzly Judo Club szkoli się blisko 700 dzieci.
Są wśród nich medaliści mistrzostw Śląska, Polski oraz wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych imprez sportowych. Więcej informacji o klubie na Facebooku Grizzly Judo Club.